Skip to content

Tere Tulemast!

Tarneinfo

Palun jälgi kohaletoimetamise aega iga toote juures oleval infokastil "Tarne & Tagastus". Meie toodete tavaline kohaletoimetamise aeg on 5 - 12 tööpäeva. See oleneb Teie poolt valitud tarnemeetodist.

Ostukorvis saad valida järgnevate tarnemeetodite vahel:

1) Omniva Tasuta Tarne - See on tasuta tarne ja toode toimetatakse Teieni 4-5 päeva jooksul peale seda kui tellimus on valmis ja Te olete meie poolt saadetud näidise heaks kiitnud.

2) Kiirtarne + Jälgimine - Valides selle tarne toimetatakse toode Teie poolt valitud pakiautomaati 2-3 päeva jooksul peale seda kui tellimus on valmis ja Te olete meie poolt saadetud näidise heaks kiitnud. Tarnel on fikseeritud hind olenemata toodete arvust milleks on 3.24€. Lisaks saadetakse Teile e-postile link mille kaudu on võimalik oma saadetise teekonda jälgida.

3) Järjekorrast ette + Kiirtarne - Valides selle tarne tõstetakse Teie tellimus kõige ette mis tähendab, et meie kunstnikud alustavad Teie pildi joonistamist kõige ennem. See tähendab, et kui korraga on töös mitu tellimust, siis alustatakse esmalt Teie tellimuse täitmist. See garanteerib Teile võimalikult kiire kohaletoimetamise aja võrreldes tavaliste tellimustega. Lisaks tuleb selle tarnega kaasa ka kiirtarne + jälgmine. Selle tarne hind on 5.21€.


Kohaletoimetamise aeg = Tellimuse valmistamine* + Tarneaeg**

*Tellimuse valmistamise aeg - aeg mis kulub meie kunstnikul Teie toote joonistamiseks ja Teile näidise saatmiseks.

**Tarneaeg - aeg mis kulub kulleril Teie tellimuse toimetamiseks Teieni.

Me saadame Teile alati ennem tellimuse printi saatmist Teile e-postile näidise, et Te saaksite meile anda kinnituse, et olete joonistusega rahul. Seega mida kiiremini Te meile oma rahulolust või paranduste vajadusest teada annate, seda kiiremini saame me toote teieni saata!

NB: Kui Teie tellimusega peaks olema probleeme (vajame tellimuse valmistamiseks uut pilti, te ei ole meie poolt saadetud näidist heaks kiitnud) tähendab see, et tellimuse kohaletoimetamise aeg pikeneb.

Pane tähele:

  • Sa saad valida " Joonistus valmis 24h jooksul". See tähendab, et sinu tellimus tõstetakse järjekorrast ette ja selle joonistamist alustatakse koheselt peale tellimuse esitamit. See valik garanteerib selle, et joonistus jõuab sinu e-postile 24h jooksul peale tellimuse esitamist.
  • Me võimaldame Teil joonistuse näidist mis Teie e-postile saadetakse heaks kiita 3 päeva (72h) jooksul. Kui me ei ole selle aja jooksul Teie heakskiitu saanud, siis saadame joonistuse trükki.

Ostukorv

Sinu ostukorv on tühi.